Kontakt

Hjemmeside for Heimdalsgata 4 borettslag

Kontakt og adresser

 

 

Heimdalsgata 4 borettslag

Heimdalsgata 4

0561 Oslo

 

Beliggenhet på Finn kart eller Google maps

 

E-post til hjemmesidens administrator: admin@h4b.no

 

 

Styret

Styreleder: Odd G. Ravneberget

E-post: styret@h4b.no

Mobil: +47 957 14 461

 

Styremedlem HMS: Henriette Sanner

E-post: hms@h4b.no

Mobil: +47 467 60 226

 

Styremedlem økonomi:Natallia Sakovich

E-post: okonomi@h4b.no

Mobil: +47 450 92 719 

 

Styremedlem Vedlikehold & teknisk: Preben Ven

E-post: vedlikehold@h4b.no

Mobil: +47 952 30 001

 

Varamedlem: Marte Vindspoll

E-post:  varamedlem1@h4b.no

 

Varamedlem: Erlend Stene

E-post: varamedlem2@h4b.no

 

 

Komiteer

Valgkomite: valgkomite@h4b.no

Roy Markussen

Bente Franzen

 

Festkomite: festkomite@h4b.no

Ivar Nyhaug, +47 900 16 898

Juliet Solberg-Johansen,

Marte Vindspoll

Hilde Martinsen

 

 

Forretningsfører

Ann-Magritt Engøy

E-post: ann.magritt.engoy@obos.no

Vikar:

Lisa Nerbøvik Holand

E-post: lisa.nerbovik.holand@obos.no

Tel.: 22868358/48202882

OBOS Eiendomsforvaltning AS

Hammersborg torg 1

Postboks 6668, St.Olavs plass

0129 Oslo

Tel.: +47 22 86 59 99

 

 

Vaktmester

Rene Bygårder AS

Rikard Anderson Tel.: 488 50 001

E-post til vaktmester: vaktmester@h4b.no

 

Borettslaget har en fast vaktmester som utfører tjenester for betaling. For at styret skal kunne forsikre beboerne om at oppdraget er en kostnad som borettslag eller sameiet skal dekke, er det styret som bestiller oppdraget. Et slikt oppdrag kan rettes til styret i postkassen i Heimdalsgata 4 eller til en av styrets medlemmer her på hjemmesiden.


Beboer kan også ta kontakt med vaktmester dersom dere ønsker hjelp i leilighetene. For arbeid i leiligheter går avtalen mellom Rene Bygårder og beboer. Eksempel på ting dere kan få hjelp med:
Elektriker, Rørlegger, Snekker, Maler mm..